Produkty


Mřížky pro podlahové konvektory

Větrací mřížky

Mřížky na pracovní desky a okenní parapety

Našimi produkty jsou dřevěné rolovací mřížky pro podlahové konvektory, větrací mřížky pro okenní parapety nebo pro jakékoliv jiné využití dle požadavků zákazníka.
Jako materiál je použito vysušené jakostní bukové, dubové nebo jasanové dřevo.

Povrch mřížky je ošetřen směsí světlicového (saflorového) tungového oleje. Tato kombinace olejů proniká hluboko do materiálu a je skvělou a dlouhodobou ochranou dřeva. Zároveň je dosaženo minimálního zabarvení povrchu a krásného zvýraznění struktury dřeva. Tyto oleje jsou rostlinného původu, zdravotně nezávadné, proto mřížky jimi ošetřené mohou přicházet do styku s potravinami.
Dále jsou naše mřížky opatřeny vymezovacími válečky výhradně z bukového dřeva oproti plastovým u ostatních výrobců.

Standardně nabízíme výběr z těchto odstínů: (kliknutím na obrázek zvětšíte náhled)

Kód barvy Název odstínu
05 Světlicový-tungový olej (bezbarvý)
04 Ebenová čerň
03 Světlý ořech
02 Dub bělený
01 Mahagon
99 Bez úpravy povrchu
00 Vlastní barva

Kód barvy JASAN BUK DUB
05
04
03
02
01
99
00 Zaslaný vzorek Zaslaný vzorek Zaslaný vzorek

Nabízíme také jedinečnou možnost zdarma přizpůsobit barvu mřížky Vašemu přání, např. dle vzorku podlahové krytiny, který nám můžete zaslat. (cena je shodná s nabízenými barevnými odstíny)

Po dohodě lze také povrch upravit Vámi vybraným typem oleje či vosku, nebo vyrobit mřížku z jiného druhu dřeva než námi nabízeného.

Na stránce zobrazené odstíny jsou pouze orientační a nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Pro maximální možné sladění barvy s podlahou využijte možnost zaslání vzorku podlahy poštou (běžná poštovní zásilka v obálce). Kontakt najdete zde